aanduider dubbel setpunt 96X48 RFID - OLED 128x64 -2 RL-RS485-24/230
meer details
beschikbaarheid: voorraad
STR551-12ABC-T128R
- ingang: 1 analoog + 2 digitaal, resolutie16 bit
    - analoog:
  • TC type K, S, R, J, T, E, N, B
  • PT100, PT500, PT1000, Ni100,
  • PTC1K, NTC10K (β 3435K)
  • 0-10 V (54000 meetpunten)
  • 0/4-20mA (40000 meetpunten)
  • 0-60 mV (16000 meetpunten),
  • potentiometer 6 KΩ, 150 KΩ (50000 meetpunten)
   - digitaal
- uitgang:
  • 2 relais 2A/250 Vac
  • 2 programmeerbare analoge uitgangen (0..10V, 0/4..20 mA)
  • voeding 24 Vdc voor loop powered sensoren
  • communicatie via RS485 Modbus
- configuratie via USB of draadloze NFC
- voeding: 24..230 Vac/dc
- afmetingen: 96 x 48 mm front x 48 mm diep