G2PM400VSY10
spanningbewaking,3 fasig,multi-functie,1 CO,TR2
meer details
beschikbaarheid: voorraad
G2PM400VSY10
serie gamma
. controle spanning: 400VAC
. uitgang: 1 wisselcontact
. functie: . asymetrie controle
. onderspanningscontrole met of zonder fase sequentie
. venstercontrole met of zonder fase sequentie
. neuter optioneel aansluitbaar ( neuter geleider wordt gecontroleerd )
. grenswaarde instelling: max –20% tot +30% van Un
min –30% tot +20% van Un
asymetrie 5 tot 25 %
. tijdsvertraging: uitschakelvertraging van 0.1 ... 10sec
. behuizing: clipsbaar op DIN-rail – 22.5mm breedte
. voeding: via voedingsblok TR2-230 VAC
  • type controlerelais
  • functie netbewaking
  • bouwvorm GAMMA (industriëel)
  • voedingspanning 3 x 400 Vac